برنامه‌نویسی ناموفقی که شما را از موفقیت واقعی باز می‌دارد، از بین ببرید!

آیا احساس می کنید با توجه به این که سخت کار می کنید، سخت مشغول شکست خوردن هستید، یا به سطحی که آرزو می کنید نرسیده اید؟ این که علیرغم تلاش و شرکت در هر برنامه، سمینار، سیستم، استراتژی یا ابزاری که در آن «آموزش موفقیت» وجود دارد، به جایی که می خواهید باشید نزدیک نیستید؟ اینکه همه چیز – فراوانی، عشق، آرامش، هدف اصلی، اشتیاق، ثروت، خانواده، سلامتی – از شما فرار می کند؟

این تجربه غیر معمول نیست، زیرا حقیقت این است که اکثر ما از نظر بیولوژیکی برای شکست برنامه ریزی شده ایم. از اولین تجربیات ما در برخورد با والدین، معلمان، و دیگران گرفته تا دردهای اضطراب در دوران بلوغ جوانی، افکار، باورها و محدودیت‌ها عمیقاً در تار و پود شخصیت شما جایگیر شده اند. این باورهای خود محدود کننده به سلول های ذهن، بدن و قلب شما متصل می شوند. اما خبر خوب این است که می توانید ذهن خود را دوباره تنظیم مجدد کنید و برای همیشه بر این موانع غلبه کنید!

کدهای موفقیت یک تمرین قدرتمند است که به شما کمک می‌کند باورهای محدودکننده را شناسایی کنید، بر الگوهای منفی غلبه کنید و برنامه‌نویسی شکست را از بین ببرید تا بتوانید موفقیت واقعی را که همیشه می‌خواستید تجربه کنید. با تمرین کدهای موفقیت، مجموعه‌ای از تمرین‌های انرژی که موانع فیزیکی، ذهنی و احساسی موفقیت را برطرف می‌کند، می‌توانید ریشه اصلی شکست‌های مکرر را درمان کنید و خواسته واقعی خود را کشف کنید.

این روش آسان به شما امکان می دهد مکانیسم های شکست خود را در خاطرات خود شناسایی کنید، کلید حذف و از بین بردن آن ها را بیاموزید؛ و به شما کمک کند آنچه را که واقعاً از زندگی می خواهید کشف کنید. این فقط نظریه یا فلسفه نیست؛ این آموزش واقعی در تمرینات و روش های درمانی است که به صورت خودآموز به کار گرفته می شود تا به شما کمک کند به موفقیتی که همیشه خواستار آن بودید برسید.

هر فردی تعریف خود را از موفقیت و یا شکست را دارد.

کدهای موفقیت به شما کمک می کند تا راه و روش خود را با توجه به توانایی های خودتان پیدا کنید. در حقیقت کدهای موفقیت باعث می شود که شما خودتان را کشف کنید و رشد دهید. 

زمان برگزاری دوره کدهای موفقیت:

مهرماه ۱۴۰۲

سه جلسه آموزشی (۶ ساعت)

 

 

مهدی مروی