برطرف کردن علت ۹۵درصد بیماری ها: استرس

کدهای شفابخش، یک روش خوددرمانی قدرتمند است که به بدن شما کمک می کند تا به طور مداوم و قابل پیش بینی علت اصلی ناخوشی و بیماری، یعنی استرس را شفا بخشد. کدهای شفابخش، مراکز درمانی طبیعی بدن شما را فعال می کند تا خاطرات سلولی منفی، که عملکرد سیستم ایمنی شما را مختل و شما را از سلامت مطلوب دور می کند را شناسایی و شفا بخشد. با استفاده از ترکیبی از تکنیک های فیزیکی و تمرین های دعا/مراقبه، کدهای شفابخش به انسان های زیادی از سراسر جهان کمک کرده تا مسائل جسمانی، عاطفی، روابط، و موفقیت خود را بهبود بخشند.

کدهای شفابخش چهار مرکز شفا را در بدن فعال می کنند که مانند جعبه فیوز مخفی عمل می کنند. هنگامی که سوئیچ های صحیح دوباره روشن می شوند، سیستم ایمنی عصبی می تواند کار خود را برای درمان هر مشکلی در بدن به عهده بگیرد.

با استفاده از ترکیبی از تکنیک های درمانی همراه با تمرینات به وسیله دست ها و “مراکز انرژی” در بدن، می توانید خاطرات سلولی التیام نیافته را مجددا برنامه ریزی کنید و بدن خود را آزاد کنید تا خودش را شفا بخشد.

کد شفابخش به شما کمک می‌کند تا بفهمید استرس چگونه بر بدن شما تأثیر می‌گذارد، نقش خاطره سلولی، چگونه مسائل روحی و عاطفی سیستم ایمنی شما را سرکوب می‌کنند و به نوبه خود منجر به بیماری می‌شوند، و اینکه چگونه کدهای شفابخش برای شفای ذهن، بدن و روح شما کار می‌کنند.

زمان برگزاری دوره کدهای شفابخش ۱

خردادماه ۱۴۰۲

چهار جلسه آموزشی (۸ ساعت)

قیمت دوره: ۹۵۰ تومان

مهدی مروی