بزرگترین اصل در جهان را که تقریباً هیچ کس نمی داند کشف کنید.

کد عشق یک فلسفه منحصر به فرد است که دیدگاه شما را به هر جنبه از زندگی تان هدایت می کند، و تنها راه برای دستیابی به شادی، سلامتی و موفقیت واقعی است.

آیا می‌دانستید که اکثر برنامه‌های خودیاری و بهبود فردی که از طرح استاندارد موفقیت پیروی می‌کنند، نرخ شکست ۹۷ درصدی دارند؟ حقیقت این است که شعار بهبود و توسعه شخصی متداول استفاده از نیروی اراده و استفاده از قدرت تفکر مثبت، در حقیقت دستور العملی برای شکست است!

روش های مرسوم خودیاری نرخ شکست ۹۷ درصدی را گزارش می دهند، زیرا تمرکز آن ها بر اهداف بیرونی و دستیابی به آن ها از طریق اراده، پاسخ استرس بدن شما را فعال می کند و مغز شما را مستعد شکست می کند. کار و عمل از طریق ترس،،، روابط، سلامتی، شغل و خوشبختی شما را مختل می کند – و تقریباً همه ما بدون اینکه متوجه باشیم این کار را انجام می دهیم. برنامه‌ریزی مبتنی بر ترس ما، که از طریق تجربیات دردناک در طول زندگی ما ایجاد شده است، دستیابی به آنچه می‌خواهیم و رسیدن به تحقق واقعی آن را تقریباً غیرممکن می‌کند.

کد عشق یک تغییر الگو است که به شما می آموزد چگونه در یک حالت درونی صلح و عشق زندگی کنید، که به نوبه خود تضمین می کند که به اهداف خود خواهید رسید.

کد عشق تنها راه دستیابی به سلامتی، موفقیت و شادمانی است. برنامه ریزی مبتنی بر ترس انسان که از طریق تجربه های دردناک در طول زندگی انسان ها ایجاد شده است، دستیابی به اهداف و خواسته ها را برای انسان ها غیر ممکن و یا سخت می کند.

کد عشق یک تغییر پارادایم یا الگو است که به شما آموزش می دهد چطور در یک حالت درونی آرامش و عشق زندگی نید و این امر تحقق اهداف را برای شما تضمین می کند.

علم ثابت کرده است که استرس منبع اصلی تقریباً هر مشکلی است – جسمی، روحی  و روانی، احساسی. دکترلوید معتقد است که ما باید بفهمیم که عشق چگونه در بدن ما برای مبارزه با استرس کار می کند. با استفاده از قدرت عشق و یادگیری زندگی کردن در لحظه حال، می توانید اهداف زندگی خود را مشخص کنید و با هوشیاری در حالت آرامش زندگی کنید.

مهم نیست که موفقیت را چگونه تعریف می کنید – به عنوان ثروت، رضایت شغلی، بهبود مشکلات مربوط به سلامتی، یا حل مشکلات روابط – کد عشق به شما کمک می کند یک بار برای همیشه، سریع و طولانی مدت به آن دست یابید.

کد عشق شامل تکنیک ها و روش های متنوعی است که به شما در رسیدن به اهداف و داشتن یک زندگی سالم کمک می کند.

دکتر الکساندر لوید، روانشناس و نویسنده پرفروش کد عشق، یک برنامه خودیاری قطعی را معرفی کرده که به شما کمک می کند در نهایت به زندگی مورد نظر و موفقیتی که لایق آن هستید برسید.

زمان برگزاری دوره کد عشق:

مردادماه ۱۴۰۲

شش جلسه آموزشی (۱۲ ساعت)

قیمت دوره: ۱ میلیون و ۹۰۰

 

مهدی مروی