از قدرت نتایج، بیشتر استفاده کنید!

کیوکدز ابزاری برای کمک به کاربران کدهای شفابخش، کدهای روابط، و کدهای موفقیت است که این کدها را سریع‌تر و قوی‌تر تمرین کنند – زمان مورد نیاز را کاهش می‌دهند و اثربخشی کدها را بسیار افزایش می‌دهند. کیوکدز از قدرت بدن شما برای افزایش انرژی در کدها استفاده می کنند و شما را به سطح بعدی می برند و در عین حال زمان انجام کد را از شش دقیقه به یک دقیقه کاهش می دهند! کیوکدز یک کد جدید نیستد. آن یک فرآیند جدید برای انجام هر کدی است که آن را کارآمدتر و مؤثرتر می کند. چه کاربر باتجربه کدهایی باشید که به دنبال بهبود عملکرد خود هستید و چه کاربر جدیدی که به دنبال پیشرفت‌ها است، کیوکدز یک تقویت کننده قدرت برای هر کاری است که می‌خواهید انجام دهید.

ما هر روز در اطراف مان، با انرژی مثبت یا منفی مواجه هستیم. علم نشان می‌دهد که از یک جلسه استرس‌زا گرفته تا یک ترافیک آزاردهنده، الگوهای انرژی فرکانس‌های ارتعاشی ایجاد می‌کنند که به سلول‌های شما انرژی منفی یا مثبت تزریق می‌کنند. احساس استرس، اضطراب، تحریک پذیری و ترس تقریبا همیشه به یک الگوی انرژی آشفته اشاره دارد.

با این حال، علم همچنین نشان می دهد که برخی از کلمات، عبارات، تصاویر و امواج صوتی می توانند خاطرات ما را دوباره برنامه ریزی کنند، انرژی آشفته در بدن ما را کاهش دهند و ضمیر ناخودآگاه ما را التیام بخشند. این فرکانس‌های مثبت به مقابله با انرژی منفی کمک می‌کنند و بدن ما را به مکان آرامش و تعادل بازمی‌گردانند. مسترکی مجموعه‌ای است که ثابت شده است آرامش را تسهیل می‌کند، استرس را کاهش می‌دهد و سیستم ایمنی شما را تقویت می‌کند. امواج صوتی، کلمات، تصاویر و عبارات با دقت طراحی شده و به طور علمی ثابت شده است که آرامش را تسهیل می کند و استرس را از بدن حذف می کند.

در این سطح پیشرفته، علاوه بر دو روش فوق، به شما آموزش داده می شود که خاطرات ناسالم در هر سطح و احساس ها و باورهای منفی ناشی از آن ها را با جدیدترین و پیشرفته ترین تمرین های درمانی شفا داده و جایگزین کنید.

زمان برگزاری دوره پیشرفته سلف هیلینگ:

آذرماه ۱۴۰۲

پنج جلسه آموزشی (۱۰ ساعت)

 

 

مهدی مروی