ارتباطی که همیشه آرزویش را داشتید تجربه کنید.

همه ما برای رابطه آفریده شده ایم، اما اغلب آسیب های گذشته و باورهای اشتباه در مورد خودمان، ما را در چرخه های مخربی به دام می اندازد که شبکه دوستی ها، ارتباطات خانوادگی، روابط عاشقانه و شغلی ما را از بین می برد. شاید شما از تعهد، مشکلات جدی در روابط و صمیمیت یا نیاز به کنترل همه کس و همه چیز در اطراف خود می ترسید. شاید خودتان را در الگویی ببینید که بارها و بارها با فرد نامناسبی قرار ملاقات می‌گذارید یا به کسانی که بیشتر دوستشان دارید آسیب می‌رسانید. چگونه می توانید بر آسیب و ترس غلبه کنید، رفتارهای خودتخریبی را برطرف و شروع به پیشرفت در همه زمینه های زندگی کنید؟

کدهای رابطه یک روش درمانی ساده و منحصربه‌فرد است که به شما کمک می‌کند تا باورهای منفی که شما را در روابط عقب نگه می‌دارد و از تجربه ارتباط کامل با دیگران جلوگیری می‌کند، کشف و ریشه‌کن کنید. ریشه تقریباً همه مسائل زندگی یک مسئله در مورد رابطه است؛ یک باور منفی در مورد خود و دیگران که بر طرز فکر و عمل شما تأثیر می گذارد. کدهای رابطه به شما کمک می کنند خاطرات دردناک و باورهای منفی را شناسایی کنید، چرخه های مخرب را از بین ببرید، معنی عشق واقعی را بیاموزید و ارتباط واقعی با دیگران را تجربه کنید. با کشف دلایل اصلی شکست روابط و شفای خاطرات سلولی منفی خود، می‌توانید از روابط سالم مادام‌العمر و همچنین سلامت، شادمانی و موفقیت بی‌سابقه در تمام زمینه‌های زندگی لذت ببرید!

این برنامه آسان برای دنبال کردن مسائل به شما کمک می کند تا خاطرات و دردها (هم خودآگاه و هم ناخودآگاه) را شناسایی کنید، موانع رابطه و رفتارهای مخرب را بشناسید و این مسائل را از درون درمان کنید.

 

زمان برگزاری دوره کدهای روابط:

دی ماه ۱۴۰۲

سه جلسه آموزشی (۶ ساعت)

 

 

مهدی مروی